ZAKRES SPRZĄTANIA
W USŁUDZE STAŁEJ

W każdym pomieszczeniu

W pomieszczeniach kuchennych

Łazienka, sanitariaty

Salon, pokoje

Ponadto w zakresie sprzątania dodatkowo -mycie okien i drzwi, doczyszczanie sanitariatów, mycie fug i inne.

Nasza firma oferuje sprzątanie domów i firm. Masz dużo pracy? Jesteś zmęczony i nie masz czasu posprzątać? Pozwól, że Ci pomożemy! Wykonamy dla Ciebie profesjonalne sprzątanie kuchni w Tarnowskich Górach, Radzionkowie, Lublińcu oraz okolicach! Wykonujemy czyszczenie różnych powierzchni, wynosimy śmieci oraz ścieramy kurze, abyś Ty będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu pracy. Profesjonalizm, rzetelność oraz punktualność to cechy, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne i przystępne ceny.

Sprzątanie kuchni – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Kuchnia to miejsce, gdzie najczęściej spędzamy najwięcej czasu, przez co też jest często bardzo zabrudzona. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to możesz wybrać zarówno sprzątanie jednorazowe, jak i usługę cykliczną. Nasz zakres prac jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko ścieranie kurzu czy poodkurzanie podłóg oraz dywanów, ale również umycie klamek i ich okolic w drzwiach, wyczyszczenie kontaktów, listew przypodłogowych czy umycie piekarnika oraz mikrofalówki. Każdy wie, jak trudno umyć te miejsca, jednak dzięki wybraniu odpowiednich środków czyszczących oraz maszyn jest to dla nas znacznie łatwiejsze. Wykonujemy sprzątanie kuchni oraz innych pomieszczeń między innymi w Tarnowskich Górach, Piekarach Śląskich czy Lublińcu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Napisz do nas! Chętnie wyjaśnimy, na czym polegają nasze usługi oraz co obejmują.

Sprzątanie poremontowe w Tarnowskich Górach, Lublińcu czy Piekarach Śląskich? Skontaktuj się z nami!

Miałeś remont? Potrzebujesz profesjonalnej usługi sprzątania? W naszej ofercie jedną z pozycji jest  sprzątanie poremontowe w Piekarach Śląskich, Tarnowskich Górach, Lublińcu oraz okolicach. Do swojej pracy zawsze podchodzimy bardzo poważnie. Jesteśmy punktualni oraz zawsze przygotowani. Dodatkowo staramy się wykonać sprzątanie poremontowe, kuchni oraz innych pomieszczeń w krótkim czasie, jednak nie znaczy to, że wykonamy to zlecenie w sposób niechlujny. Nic bardziej mylnego, po prostu zawsze staramy się wykonywać nasze usługi w kilka osób, aby czas ich trwania był jak najkrótszy. Potwierdzić to mogą opinie zadowolonych Klientów, którzy po pierwszej usłudze bardzo często decydują się na cykliczne sprzątanie.